Hotel SEVERKA*** je zariadený pre trávenie voľného času s priateľmi, rodinou, deťmi či s kolegami z práce, slúži zároveň ako relaxačno – športovo rekreačné a školiace zariadenie, s reštauráciou a ubytovaním.

 

babka_s_dedkom_leto

bazen_leto

severka_zima4

severka_zima9

severka_zima2

Hotel SEVERKA***

Hotel SEVERKA*** sa nachádza na severe Slovenska na Kysuciach, v obci Zákopčie časť u Polievkov. Je vzdialený od mesta Čadca 12km, usídlený v pohorí Kysuckých, Moravsko – Sliezských Beskýd, neďaleko Malej a Veľkej Fatry.

severka_zima8

Nádherná okolitá príroda, čistý horský vzduch a ticho z prírody poskytuje návštevníkom dostatočný odpočinok a relax. K tomu prispieva aj areál, v ktorom sa hotel nachádza – priamo pri zurčiacom horskom potôčiku obkolepnom rozľahlým zeleným ihličnatým lesom. Z tohto miesta vedie značkovaná turistická trasa pohorí Javorníky a Beskydy, voľné chvíle môže spestriť pobyt v okolitej prírode - zber hríbov a lesných plodov v lese, či upravené ohnisko a altánok s prístreškom so záhradným grilom v areáli hotela.

Pre aktívne športové využitie v letnom období slúži tenisový kurt, multifunkčné ihrisko pre kolektívne športy (futbal, volejbal a pod.), ako aj vonkajší letný bazén. Areál hotela spríjemňuje prírodné okolie hotela s lavičkami. Pre deti sú pripravené šmýkačky a hojdačky. Letná turistika a cykloturistika majú vytvorené vhodné podmienky. Pešie turistické trasy a cyklotrasy pretkávajú celé územie regiónu.

V zimnom období sa v blízkosti využíva lyžiarsky vlek. Lokalita hotela je výhodná z dôvodu blízkeho prístupu k zjazdovke.

severka_zima12

P o n ú k a m e  príjemnú dovolenku v prírode. Hotel je vhodný pre individuálnu a skupinovú klientelu, súkromné osoby, náhodných cestujúcich, pre rodiny s deťmi, detské pobyty v prírode, školiace či spoločenské účely, semináre, porady, rodinné oslavy, školské stretnutia, firemné a iné akcie, ako aj pre lyžiarske kurzy s dobrými snehovými podmienkami v zimnom období.

severka_zima11

Zariadenie je vhodné aj na liečbu respiračných chorôb.

Ubytovanie a celkové vnútorné a vonkajšie vybavenie hotela s reštauráciou a krbom zabezpečujú zaručený oddych v príjemnom horskom prostredí.

hotel_severka_leto2

Hotelové služby:

WiFi internet (WiFi kútik), hotelové parkovisko bezplatne v objekte, turistické informácie na recepcii, taxi služba